Získajte fakty
o simuláciami riadeným navrhovaním.
Štúdia za štúdiou naznačujú, že špičkové konštruktérske tímy používajú simulačný softvér často. Zatiaľ čo iné spoločnosti nedodržiavajú svoje cieľové termíny a náklady prekračujú o 17 až 21% *, spoločnosti využívajúce simuláciu počas celého procesu navrhovania, tieto ciele plnia a prekračujú.
Výskum naznačuje, že pri použití simulácie počas procesu návrhu môžete dosiahnuť tri hlavné výhody, najmä počas fázy konceptu
:
1. Zvyšujúca sa miera inovácií výrobkov a podielu na trhu (hodnotené 43% zvýšenie scenárov nápadov **)
2. Dosiahnutie nižších nákladov na vývoj produktu (19% zníženie fyzických a bezpečnostných testov vďaka simulácii, ktorá tieto problémy zachytí virtuálne **)
3. Rýchlejšie uvedenie výrobkov na trh (simulácia vám pomôže nájsť chyby skôr; zmeny vykonané v priebehu posledných 25% návrhového cyklu trvajú o 98% dlhšie oproti prvým 25% cyklu *)


Existuje množstvo rôznych typov simulačných nástrojov, pričom niektoré z nich sú lepšie pre rôzne použitia a rôzne fázy procesu vývoja výrobku.

Tam môžeme pomôcť. Vyplňte formulár a dozviete sa viac o tom, ako môže byť simulácia prospešná pre váš konštrukčný tím. Navyše získate podrobnú a užitočnú brožúru popisujúcu väčšinu portfólia našich simulačných softvérov. Toto sú nástroje pre konštruktérov, nie pre analytikov, kde s minimálnym zaškolením získate v krátkom čase výhody simuláciami riadeného navrhovania.

Navyše odteraz až do 31. decembra 2020 ponúkame naše simulačné portfólio so zľavou 33%! Teraz je ideálny čas na investovanie do schopností, ktoré vám pomôžu navrhnúť lepšie a nákladovo efektívnejšie výrobky.

* Revolučná simulácia pre dizajnérov, Tech-Clarity, 2019

** Vyčíslenie návratnosti investícií v Simulation Lead Design Exploration, Mediafly, 2020
Spoznajte naše dostupné simulačné nástroje!
ZÍSKAŤ BROŽÚRU >