Veľká úspora na Creo Design balíkoch
Podniky potrebujú zmeny aj pri nezmenenom rozpočte. Ak zvažujete nákup CAD licencií v súčasnosti, alebo v nasledujúcom roku, tu je ponuka, ktorú si nenechajte ujsť:

V rámci časovo limitovaj ponuky, ak si zakúpite dvojročné predplatné na ktorýkoľvek Creo Design balík, môžete na druhú licenciu dostať 50% zľavu.

Bez ohľadu na to, ktorý balík si vyberiete, získate štandardné 3D CAD funkčnosti, ako je Multi-CAD spolupráca, systémy trasovania, pokročilý fotorendering a skúmanie viacerých variánt návrhu. Rozsiahlejšie balíky sú rozšírené o Creo CAM riešenie, riadenie a správu veľkých zostáv, pokročilú simuláciu a ďalšie.
Nie ste si istí, ktorý balík je pre vás ten správny? Prezrite si našu brožúru a vyplňte formulár pre stiahnutie expertami napísanej eBOOK príručky Creo Design Packages: Explore Your Options.
Podmienky:

*Ponuka je k dispozícii výlučne prostredníctvom autorizovaných PTC predajcov. Časovo limitovaná akcia ponúka zákazníkom, ktorí si zo sady PTC Creo Design a Mathcad produktov zakúpia predplatné pre dve rovnaké licencie na obdobie minimálne 24 mesiacov, zľavu až 50% na predplatné pre druhú licenciu (kúp si jednu licenciu a druhú dostaneš s 50% zľavou).
Ponuka začína 1. októbra 2019 a jej platnosť končí 31. decembra 2019.
Podrobné informácie získate od regionálneho PTC predajcu.
PTC si vyhradzuje právo kedykoľvek zrušiť, pozastaviť, alebo zmeniť časť, alebo celú akciu bez predchádzajúceho upozornenia. Ceny za PTC softvér sa môžu líšiť v jednotlivých krajinách.
PTC predajcovia sú nezávislí a môžu slobodne určovať svoje vlastné ceny.
Preskúmajte svoje možnosti!
ZÍSKAŤ eBOOK PRÍRUČKU!